Syn marnotrawny – Fox anuluje serial

}

Data: 11 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

Stacja Fox po emisji większości drugiego sezonu serialu Syn marnotrawny zdecydowała się na jego skasowanie. Decyzję tą podjęto przed wyemitowaniem finałowego odcinka tej serii. Mający swoją premierę za tydzień epizod będzie tym kończącym całą historię.

Fabuła serialu podąża za kryminologiem Malcolmem Brightem (Tom Payne), który jest nieprześcigniony w tropieniu zabójców. Co sprawia, że doskonale wie jak myślą i potrafi przewidzieć ich kolejny ruch? Prawdopodobnie ma to zapisane w genach po swoim ojcu… seryjnym mordercy, znanemu szerzej jako „Chirurg” (Michael Sheen). Malcolm walczy z nękającymi go koszmarami z przeszłości oraz tajemnicami rodzinnymi, pomagając rozwiązać zagadki, których nikt inny nie potrafi rozwikłać. Zmagając się z problemami psychicznymi, manipulującą matką i ojcem zamkniętym w zakładzie psychiatrycznym, Malcolm wraz z nowojorską policją stara się zapobiec morderstwom. Wygląda na to, że ucieczka przed zbrodnią nie jest jednak możliwa.

W drugim sezonie kluczowe role odegrali Alan Cumming i Catherine Zeta-Jones.

Źródło: darkhorizons

ZOBACZ TEŻ  HBO Max zadebiutuje w Europie 26 października, a w Polsce w 2022 roku

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.