w

Telewizja Polsat kręci dwa nowe seriale!

k7f58dajwskcdk73dnrxq7gttdgo3618 732x412

Polsat w dużej mierze stawia na seriale. Po odblokowaniu planów filmowych i telewizyjnych ruszyły właśnie zdjęcia do dwóch nowych produkcji tej stacji.

Pierwszym serialem będzie przewrotna komedia pomyłek zatytułowana Kowalscy kontra Kowalscy. Będzie to opowieść o dwóch rodzinach, które teoretycznie łączy najpopularniejsze nazwisko w Polsce, a dzieli wszystko, ale czy aby na pewno…? Rodziny te żyją w dwóch zupełnie różnych światach, ale jedna wiadomość sprawi, że staną się sobie bliscy. W rolach głównych wystąpią Piotr Adamczyk, Marieta Żukowska, Wojciech Mecwaldowski i Katarzyna Kwiatkowska. Obsady dopełnią Patryk Cebulski, Jakub Zdrójkowski, Wiktoria Gąsiewska, Paweł Wawrzecki i Joanna Orleańska. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Okił Khamidov.

Drugą produkcją będzie polska wersja francuskiej produkcji Candice Renoir nosząca tytuł Maria Matejko. Główną bohaterką jest piękna, silna i pewna siebie komisarz po przejściach, która po 10 latach przerwy, chce wrócić do pracy w policji. Musi zawalczyć o siebie i o karierę, jednak jako matka czwórki dzieci nie będzie miała łatwo. Każdy odcinek to osobna, wciągająca historia kryminalna, rozgrywająca się w innym środowisku, nad którą brawurowo i z pełnym poświęceniem pracować będzie pani Komisarz, w której rolę wcieli się aktorka teatralna i filmowa Paulina Chruściel. W aktorskiej obsadzie serialu znajdą się także Jakub Wesołowski, Anna Dereszowska, Wojciech Zieliński i Anna Matysiak. Za reżyserię odpowie Marcin Ziębiński, a scenariusz napisała Justyna Pobiedzińska.

Za produkcję obu seriali odpowiada Tako Media. Jak na razie nie wiadomo kiedy produkcje te zadebiutują. Prawdopodobnie znajdą się w jesiennej albo wiosennej ramówce Polsatu.

Źródło: swiatseriali

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

unnamed 1 150x150

Percy Jackson bohaterem serialu od Disney+

profesor iglesias 150x150

Profesor Iglesias sezon 2. – zobaczcie zapowiedź