Korona królów jednak powróci! 4 sezon jesienią

18 stycznia 2021 | Newsy

Po ostatnich nieciekawych informacjach odnośnie kontynuacji serialu Korona królów, są dobre wieści. Czwarty sezon jednak powstanie. Jego premiera zaplanowana została na jesień.

Zdjęcia do nowej serii jeszcze się nie rozpoczęły. Według prezesa TVP Jacka Kurskiego czwarty sezon Korony królów ma mieć nową, atrakcyjną formułę. Co kryje się za tymi słowami? Nie wiadomo.

Trzecia seria zakończyła się śmiercią królowej Jadwigi. Czwarta ukaże nam czasy Jagiełły i jego działania po śmierci Jadwigi Andegaweńskiej. Zobaczymy m.in. ostre konflikty z Krzyżakami.

Cieszycie się, że nowe odcinki Korony królów jednak powstaną?

Źródło: press

ZOBACZ TEŻ  Zadzwoń do Saula doczeka się animowanego spin-offa!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy