For All Mankind sezon 2. – zobaczcie pierwszą zapowiedź

}

Data: 18 stycznia 2021

a

Kategorie: Newsy

Na platformę Apple TV+ zmierza drugi sezon kosmicznej produkcji For All Mankind. Jego premiera już 19 lutego 2021 roku. Z tej okazji w sieci pojawiła się pierwsza pełna zapowiedź, którą zobaczyć możecie poniżej.

Akcja serialu rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości, w której to ZSRR jako pierwszemu krajowi na świecie udało się lądowanie na księżycu. Stany Zjednoczone nie mogąc pogodzić się z tą porażką stają do kosmicznego wyścigu. Ich celem jest doprowadzenie do tego, aby to ich kosmonautka pierwsza stanęła na księżycu.

Wydarzenia w drugim sezonie rozpocząć mają się o dekadę później, w 1983 roku. Trwa Zimna Wojna, a napięcia między Stanami Zjednoczonymi a ZSRR osiagają swoje apogeum.Ronald Regan jest prezydentem, a coraz większe ambicje eksploracji kosmosu grożą katastrofą, gdy rywalizujące ze sobą mocarstwa walczą o kontrolowanie miejsc na Księżycu bogatych w zasoby. Dojdzie do konfliktu, który może skończyć się nuklearną wojną.

W serialu występują Joel Kinnaman, Michael Dorman, Sarah Jones, Shantel VanSanten, Wrenn Schmidt i Jodi Balfour. Do obsady w drugim sezonie dołączają Cynthy Wu, Coral Pena oraz Casey W. Johnson.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  For All Mankind – globalny wyścig kosmiczny na nowym zwiastunie od Apple TV+!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.