Koniec zdjęć do House of the Dragon

}

Data: 21 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

George R.R. Martin potwierdził koniec prac na planie pierwszego sezonu serialu House of the Dragon. To prequelowy spin-off Gry o tron.

Zdjęcia do serialu trwały 9 miesięcy. Lokalizacje zdjęć rozmieszczone były po całej Europie. Jeśli tylko prace postprodukcyjne pójdą zgodnie z planem, serial zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Martin, będący autorem powieści Ogień i krew, na podstawie której powstaje serial i producentem wykonawczym produkcji, wyraził także swoje wielkie podekscytowanie serialem, twierdząc że surowe fragmenty odcinków, które widział są wspaniałe.

Ekscytujące wieści z Londynu. Poinformowano mnie, że zakończyły się zdjęcia do pierwszego sezonu House of the Dragon. Nakręcono wszystkie 10 odcinków. Widziałem kilka z nich i są świetne. Oczywiście jest jeszcze wiele pracy – efekty specjalne, synchronizacja kolorów, cała postprodukcja. Ale scenariusz, reżyseria i aktorstwo to mistrzostwo. – powiedział Geroge R.R. Martin

Akcja serialu rozegra się na 300 lat przed wydarzeniami z oryginalnego serialu i opowie nam historię powstania i upadku rodu Targaryen, jedynej rodziny smoczych władców, która przetrwała wydarzenie zwane Doom of Valyria.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Sceny z życia małżeńskiego – Jessica Chastain zastąpi w remake Michelle Williams

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.