Kompletna obsada spinoffu Pretty Little Liars

12 marca 2018 | Newsy

Perfectionists to nowy spinoff Pretty Little Liars, który stworzy telewizja Freeform. Poznaliśmy już pełną obsadę. Sprawdźcie!

W piątek telewizja Freeform ogłosiła pełną obsadę spinoffu. W serialu zagrają Sasha Pieterse i Janel Parrish, które ponownie wcielą się w role Mony i Alison.

Do serialu dołączy również znana z Następców – Sofia Carson, która zagra rolę Avy.

A poniżej znajdziecie pełną listę świeżaków, którzy dołączą do obsady The Perfectionists:

*Znana z The Walking Dead Sydney Park zagra Caitlin – perfekcyjną córkę, swoich dwóch perfekcyjnych matek.

*Kelly Rutherford (Melrose Place, Plotkara) wcieli się w rolę Calire Hotchkiss, która wraz z mężem założyła Hotchkiss Industries oraz Uniwersytet Beacon Heights. Wierzy, że perfekcja jest osiągalna i jest osobą, która pociąga za sznurki, aby osiągnąć to czego chce.

*Eli Brown zagra Dylana, utalentowanego wiolonczelistę, który wiernie oddany jest dwóch swoim pasjom – muzyce i jego chłopakowi Andrew.

*Hayley Erin z General Hospital wcieli się w tajemniczą, nie nazwaną jeszcze rolę.

 

ZOBACZ TEŻ  The Act – zwiastun nowej antologii od Hulu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy