Turbulencje – serial definitywnie dobiegł końca

}

Data: 23 czerwca 2021

a

Kategorie: Newsy

Serial Turbulencje w tym miesiącu został anulowany przez NBC, jednak była jeszcze nadzieja na uratowanie go. Warner Bros. Television prowadził bowiem rozmowy z platformą Netflix, która w swojej ofercie zawiera tą produkcję. Negocjacje te nie przyniosły jednak spodziewanego rezultatu.

Netflix postanowił nie przejmować serialu i nie złożył zamówienia na czwarty sezon. Tak więc prawdopodobnie już nigdy nie poznamy odpowiedzi na mnóstwo pytań z jakimi pozostawił nas sezon trzeci, tym bardziej, iż twórca produkcji Jeff Rake z góry miał pomysł rozłożony na sześć serii.

Oto pożegnalny wpis twórcy z Twittera.

Serial Turbulencje opowiada o załodze i pasażerach lotu 828, który odnajduje się po pięciu latach. Ci jednak nie mają pojęcia o upływie czasu. Uznają, iż dostali od opatrzności drugą szansę. Okazuje się, jednak iż za ich zniknięciem kryje się coś więcej.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Przyjaciele – specjalny odcinek serialu hitem HBO Max

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.