Źródło: Gram

Kiedy zobaczymy „Wiedźmina” w Netflixie?

Odkąd otrzymaliśmy wiadomość, że Netflix podejmie się realizacji serialu na podstawie Wiedźmina, wprost nie możemy doczekać się efektów. Wieści o postępach w produkcji krążą w mediach od grudniach 2017 roku, ale dopiero teraz docierają do nas konkretne informacje.

Lauren S. Hissrich, odpowiedzialna za scenariusz i produkcję serialowej wersji Wiedźmina, podsycała naszą ciekawość o nowym tworze Netflixa, zamieszczając w swoich mediach społecznościowych szczątkowe informacje o pracy nad nim.

A może to Cię zaciekawi?

Hissrich zapowiada, że pierwszy sezon serialu o Geralcie z Rivii będzie miał 8 odcinków i zobaczymy je najprawdopodobniej w 2020 roku. Co więcej, producentka zdradza, że każdy z odcinków będzie przepełniony wartką akcją i ciekawymi historiami. Według zapowiedzi odcinków będzie niewiele – możemy się więc spodziewać, że będą one naprawdę interesujące. Słowem: będzie się działo!

Producentka Wiedźmina podała również informację o miejscu, w którym chciałaby zrealizować serial. Ku uciesze wielu polskich fanów przygód Geralta okazało się, że serial zostanie nagrany we Wschodniej Europie. Hissrich twierdzi, że nie wyobraża sobie, aby zdjęcia przebiegły w innym miejscu.

Jak myślicie, gdzie producenci serialu Wiedźmin rozbiją swój obóz?

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.