Kiedy zobaczymy Wiedźmina

Kiedy zobaczymy „Wiedźmina” w Netflixie?

24 kwietnia 2018 | Newsy

j

Autor: Ula Zywer

Odkąd otrzymaliśmy wiadomość, że Netflix podejmie się realizacji serialu na podstawie Wiedźmina, wprost nie możemy doczekać się efektów. Wieści o postępach w produkcji krążą w mediach od grudniach 2017 roku, ale dopiero teraz docierają do nas konkretne informacje.

Lauren S. Hissrich, odpowiedzialna za scenariusz i produkcję serialowej wersji Wiedźmina, podsycała naszą ciekawość o nowym tworze Netflixa, zamieszczając w swoich mediach społecznościowych szczątkowe informacje o pracy nad nim.

Hissrich zapowiada, że pierwszy sezon serialu o Geralcie z Rivii będzie miał 8 odcinków i zobaczymy je najprawdopodobniej w 2020 roku. Co więcej, producentka zdradza, że każdy z odcinków będzie przepełniony wartką akcją i ciekawymi historiami. Według zapowiedzi odcinków będzie niewiele – możemy się więc spodziewać, że będą one naprawdę interesujące. Słowem: będzie się działo!

Producentka Wiedźmina podała również informację o miejscu, w którym chciałaby zrealizować serial. Ku uciesze wielu polskich fanów przygód Geralta okazało się, że serial zostanie nagrany we Wschodniej Europie. Hissrich twierdzi, że nie wyobraża sobie, aby zdjęcia przebiegły w innym miejscu.

Jak myślicie, gdzie producenci serialu Wiedźmin rozbiją swój obóz?

ZOBACZ TEŻ  Music is coming! – recenzja soundtracku Gry o tron – Sezon 1.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ula Zywer

Pochłania seriale wszelkiego rodzaju, ale najbardziej lubuje się w komediowych. Fanka dobrych soundtracków, zarówno serialowych, jak i filmowych. Szczególnie ceni sobie produkcje z nieoczywistym zakończeniem.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy