w

Kiedy zobaczymy „Wiedźmina” w Netflixie?

Kiedy zobaczymy Wiedźmina
Źródło: Gram

Odkąd otrzymaliśmy wiadomość, że Netflix podejmie się realizacji serialu na podstawie Wiedźmina, wprost nie możemy doczekać się efektów. Wieści o postępach w produkcji krążą w mediach od grudniach 2017 roku, ale dopiero teraz docierają do nas konkretne informacje.

Lauren S. Hissrich, odpowiedzialna za scenariusz i produkcję serialowej wersji Wiedźmina, podsycała naszą ciekawość o nowym tworze Netflixa, zamieszczając w swoich mediach społecznościowych szczątkowe informacje o pracy nad nim.

Hissrich zapowiada, że pierwszy sezon serialu o Geralcie z Rivii będzie miał 8 odcinków i zobaczymy je najprawdopodobniej w 2020 roku. Co więcej, producentka zdradza, że każdy z odcinków będzie przepełniony wartką akcją i ciekawymi historiami. Według zapowiedzi odcinków będzie niewiele – możemy się więc spodziewać, że będą one naprawdę interesujące. Słowem: będzie się działo!

Producentka Wiedźmina podała również informację o miejscu, w którym chciałaby zrealizować serial. Ku uciesze wielu polskich fanów przygód Geralta okazało się, że serial zostanie nagrany we Wschodniej Europie. Hissrich twierdzi, że nie wyobraża sobie, aby zdjęcia przebiegły w innym miejscu.

Jak myślicie, gdzie producenci serialu Wiedźmin rozbiją swój obóz?

Ula Zywer

Napisane przez Ula Zywer

Pochłania seriale wszelkiego rodzaju, ale najbardziej lubuje się w komediowych. Fanka dobrych soundtracków, zarówno serialowych, jak i filmowych. Szczególnie ceni sobie produkcje z nieoczywistym zakończeniem.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

deadlyclass

“Deadly Class” – nowy serial SyFy

Szybcy i Wściekli

Kolejna produkcja Netflixa: „Szybcy i wściekli” w wersji animowanej