Kaley Cuoco gwiazdą serialu Peacock opartego na prawdziwych wydarzeniach

}

Data: 9 sierpnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Kaley Cuoco, którą z pewnością kojarzycie z serialu Stewardesa od HBO Max dalej kontynuuje współpracę z streamingowymi platformami. Tym razem dostała angaż w serialu Based on a True Story realizowanym dla Peacock.

Serial to komediowy thriller, którego fabuła inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami. Poznamy historię trójki nieznajomych, których losy splatają się w wyniku niespodziewanych okoliczności. Główni bohaterowie to pośredniczka w handlu nieruchomościami Avy Bartlett – w tej roli Cuoco, hydraulik i była gwiazda tenisa. Ich spotkanie obnaży obsesję amerykańskiego narodu na punkcie prawdziwej zbrodni, morderstwa i… wolnoopadających desek klozetowych.

Za scenariusz i produkcję serialu odpowiada Craig Rosenberg (The Boys). Objął on także funkcję showrunnera. Jednym z producentów jest także Jason Bateman (Ozark). Cuoco podpisała umowę na udział w dwóch sezonach serialu Peacock.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Dr. Death odnowiony na 2. sezon

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.