Nadchodzi prequel filmu Sexy Beast – poznajcie obsadę

}

Data: 9 sierpnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Paramount+ pracuje nad serialowym prequelem kryminalnego dramatu w gwiazdorskiej obsadzie z 2000 roku Sexy Beast. Produkcja ma już swoją główną obsadę.

Role w prequelu otrzymali James McArdle, Emun Elliot, Sarah Greene i Stephen Moyer. McArdle i Elliot wcielą się w postacie Gary 'Gal’ Dove’a i Dona Logana. W oryginale sportretowali ich Ray Winstone i Ben Kingsley.

Greene wcieli się w Deedee, gwiazdę filmów dla dorosłych i przyszłą żonę Gala, a Moyer sportretuje postać wschodzącej gwiazdy podziemia – Teddy’ego Bassa. Role te w filmie z 2000 roku odegrali Amanda Redman i Ian McShane.

W pozostałych rolach zobaczymy Tamsin Greig, Eliza Bennett, Clea Martin, Nicholas Nunn, John Dagleish, Robbie Gee, Paul Kaye, Lex Shrapnel, Cally Lawrence, David Kennedy, Nitin Ganatra i Alice Bailey Johnson.

Obecnie w Liverpoolu trwają zdjęcia do serialu. Jego pomysłodawcą jest Michael Caleo, który odpowiada za scenariusz, produkcję i pełni funkcję showrunnera. Za kamerą stoi Daniel O’Hara.

Fabuła serialu opowie nam o skomplikowanych relacjach dwóch najlepszych przyjaciół i drobnych złodziei żyjących dobrym życiem w tętniącym życiem i niestabilnym wschodnim Londynie lat 90. XX wieku.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Cassian Andor – nowa aktorka dołącza do obsady

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.