Dr. Death odnowiony na 2. sezon

}

Data: 18 lipca 2022

a

Kategorie: Newsy

Stacja Peacock odnowiła na drugi sezon kryminalny serial Dr. Death, który teraz przechodzi w formę antologii.

Pierwszy sezon opowiadał o neurochirurgu Christopherze Duntschu, który otrzymał rozgłos za sprawą swoich niezbyt udanych zabiegów. Trafiający na jego stół pacjenci zamiast uzyskać pomoc byli trwale okaleczani, nie obyło się także bez przypadków śmiertelnych.

Kontynuacja skupi się na doktorze Paolo Macchiarinim, chirurgu zwanym Cudownym Człowiekiem, który przeprowadził pierwszy na świecie przeszczep syntetycznej tchawicy z wykorzystaniem komórek macierzystych. Miało to miejsce w 2011 roku. Z czasem jednak w jego badaniach pojawiały się luki. Jego kariera zakończyła się wraz z podaniem go do sądu za oszustwa badawcze. Był też niezwykle dobry w manipulowaniu ludźmi.

Patrick Macmanus zachowuje funkcję producenta wykonawczego, a rolę scenarzysty i showrunnera przejmuje Ashley Michel Hoban. Nie wiadomo jeszcze kto wcieli się w Macchiariniego.

Pierwszy sezon serialu dostępny jest na platformie Canal +.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Will Arnett to głos, ciała klaunowi w Twisted Metal użyczy wrestler

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.