John Cameron Mitchell jako Joe Exotic w limitowanej serii

20 kwietnia 2021 | Newsy

Dla NBC, Peacock i USA Network powstaje limitowany serial opowiadający o Joe Exoticu. W głównego bohatera wcieli się John Cameron Mitchell.

Produkcja opowie o życiu właściciela pewnego ogrodu zoologicznego w Oklahomie. Joe Exotic to wielki miłośnik wielkich kotów. Kilkukronie stawał przed sądem za wykorzystywanie zwierząt. Jego działalnością zainteresowała się działaczka Carole Baskin, do której Joe Exotic zatracił się w nienawiści. Dwukrotnie zlecał jej zabicie.

Za scenariusz i produkcję serialu odpowiada Etan Frankel.

Jestem podekscytowany mogąc wcielić się w rolę tego nowoczesnego ludowego antybohatera. Joe i ja jesteśmy w tym samym wieku i tak jak on dorastałem w Teksasie, Oklahomie i Kansas, więc czuję, że wiem trochę o tym facecie i jego desperackiej próbie podbicia niegościnnego świata. – powiedział Mitchell.

Co sądzicie o tym angażu?

Źródło: darkhorizons

ZOBACZ TEŻ  Stranger Things nie zakończy się 4. sezonem!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram