Florida Man – Edgar Ramirez gwiazdą nowego dramatu Netflixa

21 kwietnia 2021 | Newsy

Netflix zamówił ośmioodcinkowy serial Florida Man. Produkcja ta należy do gatunku dramatu. Główną rolę w niej otrzymał Edgar Ramirez, aktor znany m.in. z serialu American Crime Story.

Twórcą serialu jest Donald Todd. Produkcja skupi się na losach byłego policjanta, który wraca do swojego rodzinnego stanu, aby odnaleźć pewną dziewczynę, która uciekła z Filadelfii. Z pozoru proste zadanie z biegiem czasu zaczyna coraz bardziej się komplikować, a były policjant zmuszony zostaje do konfrontacji z dawno zapomnianymi rodzinnymi sekretami, musi także podejmować trudne decyzje, nie rzadko nie zgodne z jego kodeksem moralnym.

Producentem wykonawczym serialu Florida Man został Jason Bateman.

Źródło: The Hollywood Reporter

ZOBACZ TEŻ  Park Jurajski: Obóz kredowy – Netflix przedstawia zapowiedź animacji z uniwersum Jurassic World!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram