Przeczytano:

Stranger Things nie zakończy się 4. sezonem!

20 08 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Mamy wspaniałe wieści dla wszystkich fanów hitowego serialu Netflixa Stranger Things, za który odpowiadają bracia Duffer. Potwierdzili oni bowiem, że będący w przygotowaniu czwarty sezon serialu nie będzie ostatnim.

Pierwotnie serial zaplanowany został właśnie na cztery sezony, ale z pewnością nikt nie spodziewał się, że stanie się on takim hitem. Sądząc po słowach Rossa Duffera możemy sądzić, iż Netflix przedłuży produkcję o co najmniej jeden sezon.

Czwarty sezon nie będzie końcowym. Wiemy jak zakończyć tą historię i wiemy kiedy to zrobimy. Przerwa spowodowana koronawirusem dała nam mnóstwo czasu, na to abyśmy mogli spojrzeć w przyszłość i przemyśleć to co jest najlepsze dla serialu. Dzięki temu zrozumieliśmy, że musimy opowiadać tą historię jeszcze dłużej.

Wiemy także, że czwarty sezon według występujących w nim aktorów ma być najlepszym z dotychczasowych. Twórcy dzięki przerwie mieli czas na całkowite dokończenie scenariusza, zrobienie wielu poprawek i spojrzenie na sezon jako na całość, a nie odcinkowo.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również