Jaskier pojawi się w prequelu Wiedźmina!

}

Data: 12 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Wiedźmin: Rodowód krwi to aktorski prequel, który rozgrywa się w uniwersum Wiedźmina. Jak donoszą zagraniczne media postacią łączącą obie produkcję będzie nie kto inny jak Jaskier. Jak to możliwe, skoro wydarzenia z prequela rozgrywają się na 1200 lat przed wydarzeniami z oryginalnego serialu?

Joey Batey ma pojawić się w serialu Wiedźmin: Rodowód krwi w ramach krótkiego cameo. Jaskier będzie znajdował się w jednej z uwielbianych przez siebie tawern, gdzie w otoczeniu słuchaczy rozpocznie swoją nową pieśń. Ta zaś skupi się na dawnych elfach i ich konflikcie z pierwszymi ludźmi. W pewnym momencie ubarwiona opowieść prowadzona przez Jaskra przerwana zostanie przez głos elfa, który zapragnie opowiedzieć prawdziwą historię sprzed ponad tysiąclecia. Tożsamość elfa nie jest na razie znana, ale możliwe, że będzie to jeden z tych, którym udało się dożyć czasów Geralta.

Produkcja przedstawi dawno zapomnianą historię osadzoną w świecie elfów, która wydarzyła się 1200 lat przed akcją przedstawioną w serialu Wiedźmin. Opowie o pochodzeniu i losach pierwszego Wiedźmina oraz o wydarzeniach, które doprowadziły do „Koniunkcji Sfer”, kiedy to światy potworów, ludzi i elfów połączyły się.

Premiera prequela w tym roku.

Źródło: Redanian Intelligence

ZOBACZ TEŻ  The Witcher: Blood Origin – Jodie Turner-Smith dołącza do obsady

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.