The Witcher: Blood Origin – Jodie Turner-Smith dołącza do obsady

}

Data: 26 stycznia 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix ogłosił, że Jodie Turner-Smith wcieli się w postać Éile w serialu The Witcher: Blood Origin.

Éile to elitarna wojowniczka obdarzona głosem bogini, która opuściła swój klan i pozycję strażniczki królowej, aby podążać za głosem serca i wieść życie jako wędrowna śpiewaczka. Jednak gdy na Kontynencie przychodzi dzień ostatecznego rozrachunku, ponownie chwyta za miecz w poszukiwaniu zemsty i odkupienia.

Produkcja przedstawia dawno zapomnianą historię osadzoną w świecie elfów, która wydarzyła się 1200 lat przed akcją przedstawioną w serialu Wiedźmin. Opowie o pochodzeniu i losach pierwszego Wiedźmina oraz o wydarzeniach, które doprowadziły do „Koniunkcji Sfer”, kiedy to światy potworów, ludzi i elfów połączyły się.

The Witcher: Blood Origin będzie sześcioodcinkowym limitowanym prequelem do wydarzeń z Wiedźmina, serialowego hitu Netflix. Producentami wykonawczymi serialu będą Lauren Schmidt Hissrich i Declan de Barra, który pełnić będzie też funkcję showrunnera.

Brytyjka Jodie Turner-Smith jest obecnie jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek. W najbliższym czasie wcieli się w rolę Anne Boleyn w trzyczęściowym miniserialu produkcji Channel 5. Aktorka zagrała także w serialu Netflix Nightflyers opartym na powieści George’a R.R. Martina i serialu Jett z udziałem Carli Gugino, a także w serialach Ostatni okrętMad Dogs i Czysta krew.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  The Witcher: Blood Origin – nowy serial Netflixa ze świata Wiedźmina!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.