Jamie Bell w głównej roli w thrillerze Amazona Shining Girls

11 maja 2021 | Newsy

Apple TV+ zamówił thriller Shining Girls, który opiera się na powieści Lauren Beukes o tym samym tytule. Główną rolę w serialu otrzymał Jamie Bell.

Producentem wykonawczym i showrunnerką projektu została Silka Luisa. U boku Bella zobaczymy Elisabeth Moss i Wagner Moura. Za nadchodzący projekt odpowiada MRC Television.

Serial będzie śledził reporterkę z Chicago imieniem Kirby (w tej roli Elisabeth Moss), która przeżyła próbę morderstwa. Wyrusza na misję w celu odnalezienia napastnika i zemsty. Historię tą poznamy z perspektywy dziennikarza (w tej roli Wagner Moura). W napastnika wcieli się Bell.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Close Enough odnowione na 2. sezon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram