Close Enough odnowione na 2. sezon

}

Data: 8 sierpnia 2020

a

Kategorie: Newsy

JG Quintel twórca Close Enough, surrealistycznej animacji dla dorosłych poinformował, że platforma HBO Max zdecydowała się dać zielone światło na produkcję drugiego sezonu serialu.

Odnowienie to następuje po miesiącu od premiery pierwszego ośmioodcinkowego sezonu.

Animacja ta ukazuje nam zwariowany świat pewnego małżeństwa Josha i Emily, którzy mają pięcioletnią córkę Candice. Wraz z dwójką swoich rozwiedzionych przyjaciół – Alex i Bridgette mieszkają we wschodniej części Los Angeles. Cała czwórka jest po trzydziestce, w przejściowym okresie swojego życia, kiedy jest się na etapie pewnego rodzaju dorosłości, ale jeszcze człowiek nie czuje się stary. Jesteśmy świadkami tego jak dzielą swoje życie pomiędzy codzienne obowiązki, pracę i realizację marzeń. W tym wszystkim przeszkadzają im natrętni striptizerzy, mordercze manekiny i dziwne ślimaki – wszyscy oni odbywają podróże w czasie.

Za serial odpowiada JG Quintel, twórca animacji Zwyczajny serial. Głosu bohaterom użyczają Quintel, Gabrielle Walsh, Jessica DiCicco, Jason Mantzoukas, Kimiko Glenn, James Adomian i Danielle Brooks. Produkcją zajęło się Cartoon Network Studios.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Close Enough – HBO Max prezentuje nową animację

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.