w

Close Enough odnowione na 2. sezon

close enough season 1 images 9 500x281 1

JG Quintel twórca Close Enough, surrealistycznej animacji dla dorosłych poinformował, że platforma HBO Max zdecydowała się dać zielone światło na produkcję drugiego sezonu serialu.

Odnowienie to następuje po miesiącu od premiery pierwszego ośmioodcinkowego sezonu.

Animacja ta ukazuje nam zwariowany świat pewnego małżeństwa Josha i Emily, którzy mają pięcioletnią córkę Candice. Wraz z dwójką swoich rozwiedzionych przyjaciół – Alex i Bridgette mieszkają we wschodniej części Los Angeles. Cała czwórka jest po trzydziestce, w przejściowym okresie swojego życia, kiedy jest się na etapie pewnego rodzaju dorosłości, ale jeszcze człowiek nie czuje się stary. Jesteśmy świadkami tego jak dzielą swoje życie pomiędzy codzienne obowiązki, pracę i realizację marzeń. W tym wszystkim przeszkadzają im natrętni striptizerzy, mordercze manekiny i dziwne ślimaki – wszyscy oni odbywają podróże w czasie.

Za serial odpowiada JG Quintel, twórca animacji Zwyczajny serial. Głosu bohaterom użyczają Quintel, Gabrielle Walsh, Jessica DiCicco, Jason Mantzoukas, Kimiko Glenn, James Adomian i Danielle Brooks. Produkcją zajęło się Cartoon Network Studios.

Źródło: collider

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

love victor renew e1596825322323 150x150

Love, Victor otrzymał zamówienie na 2. sezon

bez tytulu 2 150x150

Dzień trzeci – zwiastun tajemniczej produkcji od HBO