Chirurdzy i Jednostka 19 z zamówieniami kolejnych sezonów!

11 maja 2021 | Newsy

Popularny serial medyczny Chirurdzy emitowany od 2005 roku otrzymał odnowienie na kolejny, 18 już sezon. Za kulisami mówi się, że seria ta może być finałową.

Swoje odnowienie na 5 sezon otrzymał także spin-off Chirurgów Jednostka 19. Za obie produkcję powstające dla ABC Signature, ponownie odpowie Krista Vernoff jako producent wykonawczy i showrunner.

Chirurdzy to dramat medyczny, który opowiada o życiu lekarzy pracujących w Seattle Grace. Starają się oni pogodzić życie zawodowe z prywatnym, jednak nie zawsze okazuje się to łatwe. W serialu występuje m.in. Ellen Pompeo jako Meredith Gray, Chandra Wilson jako Miranda Bailey i James Pickens Jr. jako Richard Webber.

Z kolei serial Jednostka 19 opowiada o życiu prywatnym i pracy grupy strażaków w Seattle.

Oglądacie którąś z tych produkcji?

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Chirurdzy - gwiazda Jak Poznałem Waszą Matkę dołącza do obsady

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram