Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) – zwiastun 2. sezonu

}

Data: 24 czerwca 2020

a

Kategorie: Newsy

Netflix opublikował pierwszą zapowiedź nadchodzącego drugiego sezonu młodzieżowego dramatu Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko). Produkcja ta otrzymała nagrodę Grimme Preis w kategorii najlepszego programu dla dzieci i młodzieży.

Aby odzyskać dziewczynę, nastoletni nerd zaczyna sprzedawać online ecstasy ze swojej sypialni i zostaje jednym z największych dilerów w Europie. Moritz (Maximilian Mundt), Lenny (Danilo Kamperidis) i Dan (Damian Hardung) szybko stali się gwiazdami dzięki MyDrugs, czyli ich internetowemu sklepowi z narkotykami. Gdy zarobili milion euro, postanowili, że na tym koniec. Tak jakby. Decyzja o zwinięciu biznesu nie podoba się Moritzowi, którego ego nie pozwala mu na rozstanie się z lukratywnym przedsięwzięciem, a poza tym kończą mu się pomysły na okłamywanie Lisy (Lena Klenke). Lenny z kolei ciągle próbuje wkręcić do ich działalności swoją nową znajomą, hakerkę Kirę (Lena Urzendowsky). Na domiar złego na ogonie siedzi im nie tylko policja, lecz także dwóch ulicznych gangsterów.

Twórcy serialu to Philipp Kässbohrer i Matthias Murmann. Premiera 2. sezonu już 21 lipca br. tylko na Netflix.

Źródło: netflix

ZOBACZ TEŻ  Netflix – lipiec 2020. Letnie serialowe premiery i kontynuacje serii

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.