Przeczytano:

Niewyjaśnione tajemnice – zapowiedź nowej wersji Unsolved Mysteries

24 06 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Netflix zrobił remake klasycznego paradokumentu z lat 90. znanego pod tytułem Unsolved Mysteries. Nowa produkcja trafi na platformę jako Niewyjaśnione tajemnice. W sieci na tydzień przed premierą pojawiła się pierwsza zapowiedź i plakat serialu. Wszystko to możecie zobaczyć poniżej.

Za produkcję serialu odpowiada Shawn Levy – producent wykonawczy Stranger Things. Wraz z nim nad projektem pracują także twórcy oryginalnego serialu – John Cosgrove i Terry Dunn Meurer.

Nowy serial utrzymał format, w jakim kręcony był serial z lat 90. Twórcy wykorzystali format dokumentu, aby odtworzyć prawdziwe nierozwiązane tajemnice różnych przestępst, zaginięć czy zjawisk paranormalnych, tj. duchy czy porwania przez UFO.

um vertical main rgb en us

Premiera serialu na platformie Netflix już 1 lipca br. Produkcja składa się z 12 epizodów, jednak na razie zadebiutuje tylko połowa z nich. Każdy z odcinków koncentruje się na zupełnie innej historii.

Źródło: comingsoon, youtube

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również