Into The Badlands: Kraina Bezprawia – sezon 3. ostatnim, jest data premiery!

Stacja AMC wraz z ogłoszeniem daty premiery pozostałych ośmiu odcinków sezonu trzeciego, poinformowała także, że odcinki te zakończą całą historię, a więc sezon ten będzie finałowym.

Produkcja ta opiera się na chińskiej powieści pt. Wędrówka na Zachód. Jej twórcami są Alfred Gough i Miles Millar. W serialu występują m.in. Daniel Wu, Aramis Knight, Emily Beecham, Orla Brady i Nick Frost.

Fabuła opowiada o przygodach wyszkolonego wojownika Sunny’ego, który wraz z uratowanym przez siebie nastolatkiem poszukują prawdy jaką skrywają bezwzględni władcy feudalni. Serial spośród innych produkcji stacji wyróżnia się głównie imponującymi i dopracowanymi w każdym szczególe scenami walk.

Premiera nowych odcinków Into The Badlands: Kraina Bezprawia 24 marca w USA, a polska premiera planowana jest na 1 kwietnia na AMC Polska.

W związku z informacją o zakończeniu serialu na swoich profilach w serwisach społecznościowych Nick Frost oraz Daniel Wu podziękowali fanom i wszystkim tym, którzy pracowali razem z nimi przy produkcji.

Źródło: screenrant

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.