Templariusze sezon 2. – jest zwiastun i data premiery!

}

Data: 11 lutego 2019

a

Kategorie: Newsy

Stacja History opublikowała pierwszy zwiastun drugiego sezonu serialu Templariusze oraz podała oficjalną datę jego premiery. W kontynuacji do głównej obsady dołączył Mark Hamill, znany jako Luke Skywalker z uniwersum Star Wars.

Hamill wcieli się w Talusa, który to jest doświadczonym rycerzem i weteranem krucjat. Udało mu się przeżyć dziesięcioletnią niewolę w Ziemi Świętej, a teraz będzie szkolił nowych członków najbardziej tajemniczego i wpływowego zakonu rycerskiego czasów średniowiecza.

Drugi sezon ma nowego showrunnera. Jest nim Aaron Helbing. Producentem dalej jest Eli Lehrer, który zapowiada, iż kontynuacja będzie o wiele bardziej mroczna. Zgłębiony zostanie podziemny świat zakonu, postaramy się zrozumieć to w co wierzą jego członkowie i co nimi kieruje oraz ujrzymy epicką bitwę między kościołem a państwem.

Premiera nowych odcinków serialu od poniedziałku 25 marca na History.

knightfall image 1
collider
knightfall image 5
collider
knightfall saeson 2
collider

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Templariusze - Mark Hamill jako średniowieczny rycerz

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.