pixel

Przeczytano:

Human Discoveries – zobaczcie zapowiedź animacji od Facebooka!

03 07 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Facebook coraz bardziej się rozwija i nie służy już tylko jako typowy serwis społecznościowy. Po powstaniu Facebook Watch rozwinęła się jakby telewizja w obrębie społecznościowej sieci, która tworzy już nawet swoje własne produkcje. Jedną z nich jest nadchodząca animacja Human Discoveries, której zapowiedź możecie zobaczyć poniżej.

Jej premiera już 16. lipca. Animacja ukaże nam grupę przyjaciół żyjących u początku ludzkiej cywilizacji. Zobaczymy jak odkrywają ogień, koło i inne zdobycze, ale także ujrzymy to jak wpadną na takie innowacje jak moda, rasizm, alkohol czy monogamia.

Głosu postaciom użyczą m.in. Zac Efron, Anna Kendrick, Lamorne Morris, Jillian Bell, Paul Scheer, Lisa Kudrow, Stephanie Beatriz oraz Sam Richardson.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również