Human Discoveries – zobaczcie zapowiedź animacji od Facebooka!

}

Data: 3 lipca 2019

a

Kategorie: Newsy

Facebook coraz bardziej się rozwija i nie służy już tylko jako typowy serwis społecznościowy. Po powstaniu Facebook Watch rozwinęła się jakby telewizja w obrębie społecznościowej sieci, która tworzy już nawet swoje własne produkcje. Jedną z nich jest nadchodząca animacja Human Discoveries, której zapowiedź możecie zobaczyć poniżej.

Jej premiera już 16. lipca. Animacja ukaże nam grupę przyjaciół żyjących u początku ludzkiej cywilizacji. Zobaczymy jak odkrywają ogień, koło i inne zdobycze, ale także ujrzymy to jak wpadną na takie innowacje jak moda, rasizm, alkohol czy monogamia.

Głosu postaciom użyczą m.in. Zac Efron, Anna Kendrick, Lamorne Morris, Jillian Bell, Paul Scheer, Lisa Kudrow, Stephanie Beatriz oraz Sam Richardson.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  KRUK – zakończyły się zdjęcia do drugiej serii

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.