Dublin Murders – nowy kryminał od Starz, zobaczcie teaser!

}

Data: 3 lipca 2019

a

Kategorie: Newsy

Dublin Murders to nowa produkcja powstająca dla stacji Starz będąca adaptacją serii powieści Tany French Dublin Murder Squad. Pierwszy ośmioodcinkowy sezon ma zadebiutować jeszcze tej jesieni.

Fabuła skupi się na morderstwie młodej dziewczyny, której zwłoki zostają znalezione na obrzeżach Dublina. Śledztwo w tej sprawie prowadzą detektywi Rob Reilly i Cassie Maddox. Im bardziej zagłębiają się w sprawę, tym okazuje się ona dla nich trudniejsza, bowiem przyjdzie im zmierzyć się z własnymi demonami z przeszłości.

Jak zapowiadają twórcy serial ma być pełen psychologicznego napięcia. Ma także ukazywać tajemniczą przeszłość Irlandii. W rolach głównych wystąpią Killian Scott i Sarah Green. Twórcą serialu jest Sarah Phelps.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Dublin Murders – jest zwiastun i data premiery serialu od Starz!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.