w

Dublin Murders – nowy kryminał od Starz, zobaczcie teaser!

comingsoon

Dublin Murders to nowa produkcja powstająca dla stacji Starz będąca adaptacją serii powieści Tany French Dublin Murder Squad. Pierwszy ośmioodcinkowy sezon ma zadebiutować jeszcze tej jesieni.

Fabuła skupi się na morderstwie młodej dziewczyny, której zwłoki zostają znalezione na obrzeżach Dublina. Śledztwo w tej sprawie prowadzą detektywi Rob Reilly i Cassie Maddox. Im bardziej zagłębiają się w sprawę, tym okazuje się ona dla nich trudniejsza, bowiem przyjdzie im zmierzyć się z własnymi demonami z przeszłości.

Jak zapowiadają twórcy serial ma być pełen psychologicznego napięcia. Ma także ukazywać tajemniczą przeszłość Irlandii. W rolach głównych wystąpią Killian Scott i Sarah Green. Twórcą serialu jest Sarah Phelps.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

blank

Human Discoveries – zobaczcie zapowiedź animacji od Facebooka!

blank

Filmy na podstawie seriali – Opowiedzmy tę historię inaczej