pixel

Przeczytano:

Hulu ujawnia daty premier Shrill i Love, Victor

26 02 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Platforma Hulu przygotowała dobre informacje dla fanów dwóch swoich seriali. Podano datę premiery finałowego sezonu Shrill oraz drugiej serii spin-offa filmu Twój SimonLove, Victor.

Komediowa produkcja Shrill opowiadająca o dziewczynie z nadwagą, która pragnie odmienić swoje życie, ale nie kosztem wyglądu powróci z finałowym, trzecim sezonem już 7 maja 2021 roku.

Poniżej możecie zobaczyć zapowiedź.

Z kolei serial Love, Victor, który po pierwszym sezonie platforma Hulu przejęła od Disney+ powróci już 11 czerwca 2021 roku. Druga seria ma być o wiele bardziej niegrzeczna.

Głównym bohaterem Love, Victor jest homoseksualny uczeń liceum w Creekwood, który nie może odnaleźć się w heteroseksualnym środowisku. Pewnego dnia wyciąga pomocną dłoń do Simona. Zobaczymy jak Victor będzie starał się odnaleźć i zrozumieć samego siebie, jednocześnie stawiając czoła wyzwaniom czekającym na niego w domu i w szkole.

Źródło: Twitter

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również