Horror of Dolores Roach – Amazon zamawia nowy serial

}

Data: 7 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Jeśli podobał Wam się film Sweeney Todd z Johnnym Deppem, to ta serialowa produkcja Amazona z pewnością również przypadnie Wam do gustu. Amazon Studios zamówił serial Horror of Dolores Roach inspirowany właśnie Sweeneyem Toddem.

Produkcja ta ma być połączeniem horroru i czarnej komedii oraz opowieścią o posuwaniu się do skrajności, aby nie stracić tego co do tej pory się osiągnęła. Amazon nazywa serial współczesną, zainspirowaną Sweeneyem Toddem opowieścią o jedzeniu i byciu zjedzonym. Także spodziewać możemy się makabrycznych, ośmiu odcinków pełnych oszustw, przetrwania i kanibalizmu.

Fabuła seriali opiera się na serii podcastów, które można posłuchać na Spotify. Ich twórca jest Aaron Mark, który również bierze udział w produkcji seriali. Będzie pisał scenariusz wraz z Darą Resnik. W projekt zaangażowana jest także Daphne Rubin-Vega, która w wersji audio grała postać Dolores. W serialu Amazona sportretuje ją Justina Machado. Pilotażowy odcinek serialu wyreżyserowali Gloria Calderon i Roxann Dawson.

Oto oficjalne streszczenie fabuły:

Dolores Roach po 16 latach odsiadki wychodzi z więzienia i wraca do mocno zgentryfikowanego Washington Heights z 200 dolarami w kieszeni i tym co ma na sobie. Nie ma rodziny, ani ukochanego. Spotyka się więc ze starym kumplem od ćpania Luisem, który daje jej dach nad głową i możliwość prowadzenia masaży za pieniądze w piwnicy pod jego zrujnowanym sklepem. Dolores staje na nogi, kiedy jednak jej nowo odkryta stabilność chwieje się w posadach, kobieta i Luis, aby przetrwać popadają w szokujące skrajności. W obliczu nieoczekiwanego sukcesu, duet ten uzależnia się od siebie, a Luis wyzwala swoje szczególne upodobania.

Źródło: Collider

ZOBACZ TEŻ  Kajko i Kokosz – pierwsza oryginalna polska animacja od Netflixa

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.