All of Us Are Dead kolejnym hitem Netflixa!

}

Data: 7 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Mający niedawno swoją premierę południoworeański dramat o zombie All of Us Are Dead stał się kolejnym hitem platformy. Serial ustanowił w USA nowy rekord oglądalności.

Fabuła serialu opowiada o wirusie, który przemienia ludzi w zombie – nieumarłe i gnijące trupy chodzące po Ziemi. Epicentrum znajduje się w szkole, w której zagrożeni uczniowie walczą o przetrwanie i ucieczkę ze śmiercionośnej pułapki. Ta tragiczna sytuacja w jakiej się znaleźli nie przeszkadza im jednak w odnalezieniu nowych przyjaźni i miłości.

Ta świetnie zrealizowana produkcja podobna swoim stylem do Zombie express, znalazła się na pierwszym miejscu TOP 10 Netflix w ponad 25 krajach do 31 stycznia, a więc zaledwie 3 dni od premiery. Jest to druga nieanglojęzyczna seria, która osiągnęła tą pozycję po Squid Game.

Oglądalność koreańskich dramatów w USA wzrosła o ponad 200% w latach 2019-2021. W tym roku Netflix wyda ponad 20 oryginalnych koreańskich dramatów i filmów.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  The Office zniknie z Netflixa!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.