Disney + zamawia serial Gęsia skórka!

}

Data: 7 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Po ponad roku wstępnych prac nad serialem opartym o bestsellerowy cykl R.L. Stine’a, platforma Disney+ złożyła zamówienie na pełny, 10-odcinkowy sezon Gęsiej skórki.

Fabuła serialu podążać ma za piątką uczniów ze szkół średnich, którzy nieumyślnie sprowadzają na swoje miasto nadprzyrodzone siły. Nastolatkowie muszą nauczyć się ze sobą współpracować, aby pokonać nieczyste siły. Walka z nimi pomoże odkryć im nastoletnie sekrety własnych rodziców.

Będzie to druga serialowa adaptacja opowiadań Stine’a. Pierwsza Gęsia skórka z 1995 roku to uważana za kultową antologia, która doczekała się czterech sezonów.

Za scenariusz i produkcję wykonawczą serialu odpowiedzą Nick Stoller i Rob Letterman. Produkcją zajmie się także Neal H. Moritz. Letterman stanie także za kamerą pierwszego epizodu.

Obsada i początek zdjęć do serialu nie są jeszcze znane.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Emmy 2020 - Który serial zdobył najwięcej nominacji?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.