Hit & Run – zwiastun nowego thrillera Netflixa

13 lipca 2021 | Newsy

Netflix opublikował oficjalną zapowiedź serialu akcji Hit & Run, który opowie o mężczyźnie poszukującym sprawiedliwości za śmierć swojej żony.

Życie szczęśliwie żonatego mężczyzny wywraca się do góry nogami, gdy jego żona ginie w tajemniczym wypadku w Tel Awiwie, którego sprawca ucieka. Pogrążony w żalu i zdezorientowany całą sytuacją poszukuje morderców swojej żony. Czy to co odkryje nie zszokuje go jeszcze bardziej? Okaże się bowiem, iż nie znał wielu faktów z życia swojej ukochanej.

Obsadę serialu prowadzą Lior Raz jako Segev Azulai, Sanaa Lathan jako Naomi Hicks, Kaelen Ohm jako Danielle Wexler, Moran Rosenblatt jako Tali Shapira i Gregg Henry jako Martin Wexler.

Premiera serialu Hit & Run już 6 sierpnia 2021 roku.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Hit & Run – nowy kryminał od Netflixa na pierwszej zapowiedzi!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy