Wróżkowie chrzestni – popularna animacja otrzymuje aktorską wersję

13 lipca 2021 | Newsy

Nickelodeon Studios pracuje nad aktorską adaptacją popularnego serialu animowanego Wróżkowie chrzestni. Zdjęcia do projektu już trwają. Rozpoczęły się one parę dni temu w Los Angeles.

Do ról powrócą Susanne Blakeslee i Daran Norris, którzy w animacji udzielają głosu wróżkom chrzestnym – Cosmo i Wandzie. W obsadzie znajdują się także Audrey Grace Marshall jako Viv Turner, Tyler Wladis jako Roy Ragland, Laura Bell Bundy jako mama Roy’a – Rachel Raglan, Ryan-James Hatanaka jako tata Viv – Ty Turner i Imogen Cohen jako Zina Zacarias. Premiera serialu pod koniec tego roku bądź na początku przyszłego.

Akcja aktorskiego serialu rozgrywać będzie się kilka lat po wydarzeniach z oryginalnej serii. Timmy Turner ponownie będzie chciał połączyć się ze swoją ukochaną ze szkoły średniej Rachel Ragland. Wróżkowie chrzestni tym razem będą spełniać życzenia 13-letniej kuzynki Tommy’ego – Viv.

Oryginalna seria Wróżkowie chrzestni emitowana była w latach 2001-2017 i doczekała się dziesięciu sezonów.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Big Mouth sezon 4. nadchodzi! Jest zapowiedź!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy