Historia Lisey – pierwszy zwiastun serialowej adaptacji powieści Kinga

}

Data: 12 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

Po ostatniej dawce zdjęć, nareszcie doczekaliśmy się filmowego materiału promującego serial Historia Lisey. Platforma Apple TV+, dla której powstaje produkcja udostępniła jej pełną zapowiedź. Możecie się z nią zapoznać poniżej.

Produkcja opowie historię kobiety Lisey Landon, która dwa lata po śmierci męża zaczyna stawiać czoła mrocznym demonom i prawdzie, którą do tej pory tłumiła i starała się jej nie zauważać. Ma to być ciekawe połączenie romansu z horrorem.

W głównej roli występuje Julianne Moore oraz Clive Owen. Partnerują im Joan Allen, Jennifer Jason Leigh, Dane DeHaan, Ron Cephas Jones i Sung Kang. Za reżyserię tej limitowanej serii odpowiada Pablo Larrain, a produkcją zajął się J.J. Abrams. Scenariusz do serialu napisał sam Stephen King.

Premiera serialu Historia Lisey już 4 czerwca 2021 roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Historia Lisey – Julianne Moore na pierwszych zdjęciach z serialu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.