Eden – dziewczynka i roboty na nowej zapowiedzi anime Netflixa

12 maja 2021 | Newsy

Już za dwa tygodnie na Netflixie zadebiutuje bardzo ciekawe animeEden. Jego fabuła rozgrywa się w świecie, w którym nie ma już ludzi. Ale czy na pewno?

W odległej przyszłości miasto o nazwie Eden od tysięcy lat zamieszkują tylko roboty, a ludzie są zaledwie mitem z zamierzchłej przeszłości. Gdy ludzkie niemowlę o imieniu Sara budzi się z hibernacji, wszystko, w co kazano wierzyć robotom, wywraca się do góry nogami. Roboty E92 i A37 zostają przybranymi rodzicami dziewczynki i wychowują ją w bezpiecznym miejscu poza Edenem. Kim jest Sara i dlaczego pojawiła się właśnie teraz? Odpowiedź poznamy wkrótce.

Decyzja jaką podjęły roboty zmieni losy świata. Mają one jednak przeciwko sobie całą robotyczną społeczność, która uważa, iż ludzie ze swoimi wszelkimi wadami i problemami, są tylko przeszkodą do stworzenia świata idealnego.

Zobaczcie najnowsza zapowiedź zaprezentowaną przez Netflixa.

Premiera serialu Eden już 27 maja 2021 roku.

Źródło: youtube

ZOBACZ TEŻ  Bradley Whitford dołącza od obsady „Opowieść podręcznej”

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram