Przeczytano:

Eden – dziewczynka i roboty na nowej zapowiedzi anime Netflixa

12 05 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Już za dwa tygodnie na Netflixie zadebiutuje bardzo ciekawe animeEden. Jego fabuła rozgrywa się w świecie, w którym nie ma już ludzi. Ale czy na pewno?

W odległej przyszłości miasto o nazwie Eden od tysięcy lat zamieszkują tylko roboty, a ludzie są zaledwie mitem z zamierzchłej przeszłości. Gdy ludzkie niemowlę o imieniu Sara budzi się z hibernacji, wszystko, w co kazano wierzyć robotom, wywraca się do góry nogami. Roboty E92 i A37 zostają przybranymi rodzicami dziewczynki i wychowują ją w bezpiecznym miejscu poza Edenem. Kim jest Sara i dlaczego pojawiła się właśnie teraz? Odpowiedź poznamy wkrótce.

Decyzja jaką podjęły roboty zmieni losy świata. Mają one jednak przeciwko sobie całą robotyczną społeczność, która uważa, iż ludzie ze swoimi wszelkimi wadami i problemami, są tylko przeszkodą do stworzenia świata idealnego.

Zobaczcie najnowsza zapowiedź zaprezentowaną przez Netflixa.

Premiera serialu Eden już 27 maja 2021 roku.

Źródło: youtube

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również