Highfire – Nicolas Cage udzieli głosu smokowi w nowym serialu Amazona!

31 sierpnia 2020 | Newsy

Popularny aktor i producent Nicolas Cage bierze się za kolejny serialowy projekt. Wyprodukuje i udzieli głosu smokowi w ekranizacji powieści fantasy Highfire Eoina Colfera.

Za scenariusz odpowiada Davey Holmes będący także producentem wykonawczym wraz z Cage’m i Andrew Mittmanem.

Highfire to powieść opowiadająca o świecie, którym niegdyś władały smoki. Teraz jednak wszystko się zmieniło. Lord Highfire – król smoków, obecnie mieszka na bagnach Luizjany, gdzie zajmuje się piciem dużej ilości alkoholu i marnotrawieniem swojego czasu. Kiedy jednak na jego terytorium wkracza nastoletni chłopak uciekający przed policją za rozprowadzanie alkoholu dla lokalnej mafii, jego życie radykalnie się zmienia. Wspólna walka o przetrwanie zbliża ich do siebie co skutkuje początkiem wspaniałej przyjaźni.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Przyjaciele – specjalny odcinek zalicza kolejne opóźnienie

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!