Polsat – jesienią na łamach stacji pojawią się aż trzy nowe seriale!

}

Data: 31 sierpnia 2020

a

Kategorie: Newsy

Stacja Polsat szykuje dla swoich widzów nie lada atrakcje. Na jej łamach w jesiennej ramówce zadebiutują, aż trzy nowe seriale – Bez skrupułów, Bad Boy i Mayday.

Bez skrupułów powstał w oparciu o film Solid Gold i składa się z pięciu odcinków. W głównych rolach zobaczymy Janusza Gajosa, Andrzeja Seweryna, Olgierda Łukasiewicza, Danutę Stenkę oraz Piotra Stramowskiego. Serial opowie o młodej policjantce, która podczas jednej z nieudolnie przeprowadzonych akcji zostaje porwana i zgwałcona. Zabija swojego oprawcę, a prawdę zataja i odchodzi z pracy. Po kilku latach były szef namawia ją do powrotu do pracy, w celu rozpracowania szajki zajmującej się budowaniem ogromnej finansowej piramidy.

Z kolei Bad Boy to serialowa produkcja, również oparta na pełnometrażowym filmie. Za obie odpowiada Patryk Vega. Opowie ona o środowisku piłkarzy i piłkarskich kibiców. Nie zabraknie także powiązań z mafią i gangsterami. W obsadzie znajdują się Antoni Królikowski, Maciej Stuhr, Andrzej Grabowski, Małgorzata Kożuchowska i Katarzyna Zawadzka.

Ostatnią nowością na antenie Polsatu będzie Mayday. To komediowy projekt, w którym zobaczymy Piotra Adamczyka, Annę Dereszowską i Weronikę Książkiewicz. Poznamy dalszy ciąg historii jaką mieliśmy okazję poznać w kinowym hicie o tym samym tytule z 2019 roku w reżyserii Sama Akina.

Dokładna data premier nie została jeszcze podana, ale wiadomo, iż seriale te pojawią się w sobotnim paśmie o godzinie 20:00.

Źródło: press

ZOBACZ TEŻ  Joel Kinnaman dołącza do rebootu serialu Terapia

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.