w

Polsat – jesienią na łamach stacji pojawią się aż trzy nowe seriale!

000ag1gq0hfpbe11 c122 f4

Stacja Polsat szykuje dla swoich widzów nie lada atrakcje. Na jej łamach w jesiennej ramówce zadebiutują, aż trzy nowe seriale – Bez skrupułów, Bad Boy i Mayday.

Bez skrupułów powstał w oparciu o film Solid Gold i składa się z pięciu odcinków. W głównych rolach zobaczymy Janusza Gajosa, Andrzeja Seweryna, Olgierda Łukasiewicza, Danutę Stenkę oraz Piotra Stramowskiego. Serial opowie o młodej policjantce, która podczas jednej z nieudolnie przeprowadzonych akcji zostaje porwana i zgwałcona. Zabija swojego oprawcę, a prawdę zataja i odchodzi z pracy. Po kilku latach były szef namawia ją do powrotu do pracy, w celu rozpracowania szajki zajmującej się budowaniem ogromnej finansowej piramidy.

Z kolei Bad Boy to serialowa produkcja, również oparta na pełnometrażowym filmie. Za obie odpowiada Patryk Vega. Opowie ona o środowisku piłkarzy i piłkarskich kibiców. Nie zabraknie także powiązań z mafią i gangsterami. W obsadzie znajdują się Antoni Królikowski, Maciej Stuhr, Andrzej Grabowski, Małgorzata Kożuchowska i Katarzyna Zawadzka.

Ostatnią nowością na antenie Polsatu będzie Mayday. To komediowy projekt, w którym zobaczymy Piotra Adamczyka, Annę Dereszowską i Weronikę Książkiewicz. Poznamy dalszy ciąg historii jaką mieliśmy okazję poznać w kinowym hicie o tym samym tytule z 2019 roku w reżyserii Sama Akina.

Dokładna data premier nie została jeszcze podana, ale wiadomo, iż seriale te pojawią się w sobotnim paśmie o godzinie 20:00.

Źródło: press

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

the x files theme song dw

Z archiwum X – FOX pracuje nad serialem animowanym!

8cdb3770f1cad2243be1cd42b16eaa53e4e0e1e3

Highfire – Nicolas Cage udzieli głosu smokowi w nowym serialu Amazona!