Bastion – jest pierwsza zapowiedź!

31 sierpnia 2020 | Newsy

Fani twórczości Stephena Kinga i ekranizacji jego dzieł mogą nacieszyć oczy pierwszą teaserową zapowiedzią serialu Bastion powstającego dla CBS All Access.

Za scenariusz serialu odpowiadają Josh Boone i Ben Cavell. Jego akcja rozgrywa się we wszystkich trzech czasach ukazując nam wszystko co związane z apokalipsą spowodowaną wirusem, który oszczędził zaledwie 1% światowej populacji. Na Ziemi trwa walka dobra ze złem. Abagail Freemantle prowadzi spokojną i bezpieczną przystań podczas gdy demoniczny Flagg rządzi miastem, w którym nie ma żadnego prawa.

Poniższy zwiastun ukazuje nam pierwsze spojrzenie na Whoopi Goldberg, która wciela się w postać Abagail.

https://www.youtube.com/watch?v=aiJ6JG8FwYI

Bastion z góry zaplanowany jest jako produkcja limitowana. Premiera serialu odbędzie się 17 grudnia 2020 roku.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Profesor szuka Największego Fana Domu z papieru!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy