Przeczytano:

High School Musical powraca z 2 sezonem

09 04 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Disney+ prezentuje zapowiedź 2 sezonu serialu High School Musical: The Musical: The Series, który opiera się na przebojowej filmowej serii High School Musical, dzięki której swoje kariery rozpoczęli m.in. Zac Efron, Vanessa Hudgens czy Ashley Tisdale.

High School Musical: The Musical: The Series to serial dla młodzieży z gatunku mockumentary, który opowiada historie uczniów East High starających się wystawić muzyczne przedstawienie. Jak się okazuje nie jest to wcale takie łatwe, a najwięcej dramatów dzieje się nie na scenie, a poza nią. W drugim sezonie nasi bohaterowie przygotowują się do wystawienia Pięknej i Bestii jako wiosennego musicalu. Będą musieli zmierzyć się z rywalizującą z nimi szkoła North High, aby wygrać prestiżowy konkurs teatralny.

W serialu występują Olivia Rodrigo jako Nini, Joshua Bassett jako Ricky, Matt Cornett jako E.J., Sofia Wylie jako Gina, Larry Saperstein jako Big Red, Julia Lester jako Ashlyn, Dara Renee jako Kourtney, Frankie Rodriguez jako Carlos i Joe Serafini jako Seb. W drugim sezonie gościnnie wystąpią Derek Hough, Olivia Rose Keegan, Roman Banks, Andrew Barth Feldman i Asher Angel.

Premiera drugiego sezonu tego musicalu już 14 maja 2021 roku.

Źródło: Comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również