The Crown sezon 5. – Jonathan Pryce jako książę Filip

13 sierpnia 2020 | Newsy

Do obsady popularnego serialu o życiu królowej Elżbiety II dołącza aktor Jonathan Pryce, który w piątym i szóstym sezonie wcieli się w postać księcia Filipa.

Pryce będzie następcą Tobiasa Menziesa i Matta Smitha, którzy w rolę księcia wcielali się w pierwszych czterech sezonach serialu.

Obecnie czwarty sezon jest na etapie postprodukcji. Jego premiera na platformie Netflix jeszcze pod koniec tego roku. Zdjęcia do kolejnej serii mają rozpocząć się dopiero w połowie przyszłęgo roku, a więc sezon piąty z pewnością zadebiutuje dopiero w 2022 roku.

Nadchodzący czwarty sezon rozegra się w latach 80 XX wieku. Ujrzymy w nim rządy Margaret Thatcher (Gillian Anderson) i poznamy losy księżnej Diany (Emma Corrin).

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Peaky Blinders z nagrodą BAFTA

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy