Atomówki weszły na plan! Zobaczcie pierwsze za kulisowe zdjęcia!

}

Data: 9 kwietnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Serial Atomówki opierający się na kultowej kreskówce Cartoon Network rozpoczął już swoją produkcję. Projekt ten powstaje dla The CW. W sieci pojawiły się pierwsze materiały z planu, z którymi możecie zapoznać się poniżej.

Widzimy na nich tytułową trójkę w charakterystycznych dla siebie kolorach, oficjalne logo serialu oraz dom, łudząco przypominający ten z kreskówki.

Tutaj możecie zobaczyć pierwsze wideo z planu.

bez tytulu 4

Link do wpisu.

bez tytuluk

Link do wpisu.

Na razie trwają zdjęcia do odcinka pilotażowego. Zamówienia na pełny sezon jeszcze nie złożono. W tytułowe Atomówki wcielają się Chloe Bennet (Bójka), Dove Cameron (Bajka) i Yana Perrault (Brawurka). Za reżyserię pilota odpowiada Maggie Kiley.

Produkcja ukaże nam tytułowe trio jako rozczarowane życiem dwudziestokilkulatki uważające, iż straciły dzieciństwo na walce z przestępcami. Jednak kiedy na horyzoncie pojawi się nowe niebezpieczeństwo, będą musiały zjednoczyć się na nowo, bowiem świat potrzebuje ich teraz bardziej niż kiedykolwiek.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Atomówki – Chloe Bennet rezygnuje z roli Bójki

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.