Hellbound powróci z drugim sezonem – pierwsza zapowiedź

}

Data: 26 września 2022

a

Kategorie: Newsy

Przygotujcie się, piekło powraca za ziemię. Koreański serial Hellbound doceniany przez widzów i krytyków na całym świecie powróci z drugim sezonem.

Świat zmienił się w piekło. Czy to seryjne morderstwa czy wyrok boski? Hellbound opowiada o istotach z zaświatów, które zjawiają się nagle i skazują ludzi na wieczne potępienie. Dana osoba pięć dni wcześniej dowiaduje się kiedy umrze. Gdy czas ten przychodzi zostaje ona spalona żywcem. Coraz liczniejsze zjawiska paranormalne wywracają do góry nogami życie w Seulu i powodują powstanie nowej organizacji religijnej Nowa Prawda, której członkowie uważają, iż to co się dzieje jest wolą boską i bać muszą się tylko grzesznicy.

Oto pierwsza oficjalna zapowiedź drugiej serii.

Niestety platforma nie podała nawet przybliżonej daty premiery. Nie znana jest także fabuła kontynuacji. Jest jednak na co czekać, bo pierwszy sezon wgniótł w fotel i to dosłownie.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Netflix ma problemy – była mistrzyni szachowa pozywa platformę, chodzi o Gambit królowej

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.