Wielokrotnie nagradzany serial Okręt powraca z nowym sezonem. Tylko na Epic Drama

}

Data: 26 września 2022

a

Kategorie: Newsy

Okręt powraca na antenę Epic Drama z 3. sezonem, którego premiera odbędzie się 29 września o 21:30. Nowa 10-odcinkowa seria, która miała już swoją premierę w Niemczech i Wielkiej Brytanii, została okrzyknięta przez krytyków jako „wizualnie oszałamiająca” i „trzymająca w napięciu”. Uznano ją również za najlepszą w historii serialu. Fani pierwszych dwóch sezonów mogą więc spodziewać się ekscytującej rozrywki, zapierających dech w piersiach krajobrazów i nowej, gwiazdorskiej obsady!

Trzeci sezon śledzi losy młodej załogi łodzi podwodnej, która zostaje wysłana na niebezpieczną misję na półkulę południową. Wdaje się w bitwę o Atlantyk i jest ścigana przez opętanego dowódcę Królewskiej Marynarki Wojennej (Ray Stevenson). Pod kierownictwem Roberta Ehrenberga (Franz Dinda) w załodze zawiązują się silne sojusze. Myśli Ehrenberga pozostają jednak na lądzie w Kilonii, gdzie rozwija się jego uczucie do Grety (Elisa Schlott), młodej matki i żony ciężko rannego, cierpiącego na nerwicę wojenną żołnierza. Również w Kilonii córka Wilhelma Hoffmanna, Hannie (Luise Wolfram), tkwi w pozbawionym miłości małżeństwie z komandorem Albrechtem Lessingiem, człowiekiem zgorzkniałym i zimnym. Hannie cierpi z powodu swojego statusu i związanych z nim społecznych oczekiwań. Kiedy poznaje Schulza (Pierre Kiwitt), uroczego dowódcę łodzi podwodnej, zaczyna igrać z ogniem.

Tymczasem w egzotycznym klimacie neutralnej Lizbony, gdzie wygnańcy, szpiedzy i przestępcy
z Europy ścierają się ze sobą nawzajem, Hagen Forster (Tom Wlaschiha) odkrywa śmiertelny spisek mający na celu kradzież fortuny w postaci zrabowanego w czasie wojny złota. To odkrycie,
w połączeniu z jego własną historią i mrocznymi doświadczeniami na froncie wschodnim, prowadzą go do zakwestionowania własnych działań i wyborów moralnych. Dzięki temu poznaje również podejrzanego, zamieszanego w spisek człowieka, który jest w stanie zmienić bieg wojny na lepsze. Tym człowiekiem, również bardzo doświadczonym przez los, jest Klaus Hoffmann (Rick Okon). Te dwa historyczne wątki połączą się w niespodziewanym i porywającym finałowym odcinku, który zostanie wyemitowany na antenie Epic Drama w czwartek, 24 listopada, o godzinie 21:30.

ZOBACZ TEŻ  Pierwszy teaser 5. sezonu Yellowstone
okret s 3 7
materiał prasowy/fot.epic drama

Oprócz aktorów znanych z poprzednich odcinków serialu Okręt, tj.: Toma Wlaschiha , Franza Dind, Ricka Okona i Pierre’a Kiwitta, pojawi się wiele nowych gwiazd, w tym: Ray Stevenson, Ernst Stötzner, Luise Wolfram, Elisa Schlott, Anna Schudt, Joana Ribeiro, Florian Panzner, Artjom Gilz, Jo Hartley, Fritzi Haberlandt, Johann von Bülow, Trystan Pütter i Franz Hartwig.

Premiera pierwszych dwóch odcinków porywającego dramatu Okręt będzie miała miejsce
w czwartek, 29 września, o 21:30 i 22:30 tylko na Epic Drama! Emisja kolejnych odcinków w każdy czwartek o tej samej godzinie.

Źródło: informacja prasowa

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.