Tiger King z Nicolasem Cage’m anulowany

14 lipca 2021 | Newsy

Planowany przez Amazona serial fabularny Tiger King, w którym w hodowcę dzikich kotów Joe Exotica wcielić miał się Nicolas Cage został odłożony na półkę.

Platforma uznała, iż produkcja nie posuwa się w ogóle naprzód i seria nie będzie na tyle dochodowa, aby zawracać sobie nią głowę. Powstał już scenariusz produkcji, jednak Amazon ostatecznie uznał, iż materiał ten jest już przeszły, pracę nad nim zajęły zbyt dużo czasu, szał na Exotica minął i nie ma sensu dalej pracować nad tym projektem.

Ta skasowana już można powiedzieć seria nie jest w żaden sposób połączona z limitowanym serialem, który powstaje dla Peacock. Ten projekt dobrze się rozwija, a w rolach głównych wystąpią John Cameron Mitchell i Kate McKinnon.

Źródło: darkhorizons

ZOBACZ TEŻ  Najlepsze miniseriale Netflix - 16 pozycji, które warto znać

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram