Odwróceni doczekali się kontynuacji!

}

Data: 30 grudnia 2018

a

Kategorie: Newsy

Po ponad 10 latach do TVNu powróci serial Odwróceni. Kontynuacja nosić będzie tytuł Odwróceni. Ojcowie i córki. Premiera wiosną 2019 roku.

https://www.instagram.com/p/BrzU8pDIWCo/?utm_source=ig_embed

Pierwsza część inspirowana była wojną gangów z lat 90. – pruszkowskiego z wołomińskim. Akcja rozgrywała się w Warszawie i kręciła wokół policjanta z CBŚ, Pawła Sikory i gangstera (pseudonim Blacha). Policjant chciał pozyskać przestępcę za policyjne źródło, natomiast on chciał skorumpować stróża prawa. Wydarzenia w drugim sezonie dzieją się kilkanaście lat później, kiedy to oboje nie utrzymują już ze sobą kontaktu, a członkowie gangu odsiedzieli co swoje. Sikora jest emerytowanym policjantem, a jego córka Lidka właśnie skończyła szkołę policyjną. Blacha z kolei stał się biznesmenem, wydał kilkanaście książek o mafii i zbija fortunę na swojej złej sławie, a jego córka Kasia skończyła prawo.

Wydawać by się mogło, że wszystko się ułożyło, jednak niespodziewanie nierozwiązane sprawy z przeszłości wracają do bohaterów. Dochodzi do serii brutalnych morderstw, które prowadzi Lidka, a mogą mieć one związek z przeszłości jej taty i Blachy. Dawni znajomi znów muszą współpracować, aby przeżyć, a co najważniejsze ochronić swoje dorosłe już dzieci.

https://www.instagram.com/p/Br2teX4It0N/?utm_source=ig_embed

W serialu ponownie wystąpią m.in. Robert Więckiewicz, Artur Żmijewski, Małgorzata Foremniak, Tomasz Schuchardt, Anna Dereszowka, Wojciech Zieliński, Andrzej Grabowski i Olaf Lubaszenko. Do obsady dołączyli również aktorzy młodego pokolenia: Tomasz Ziętek, Bartosz Gelner i Bartosz Bielenia.

Reżyserem kontynuacji jest Michał Gazda, odpowiedzialny za pierwowzór oraz Jan Holoubek. Natomiast za pomysł i scenariusz odpowiadają Artur Kowalewski, Dariusz Suska i Wojciech Zimiński.

Źródło: tvn

ZOBACZ TEŻ  Klangor – premiera serialu Canal+ już w marcu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.