w

Odwróceni doczekali się kontynuacji!

odwróceni

Po ponad 10 latach do TVNu powróci serial Odwróceni. Kontynuacja nosić będzie tytuł Odwróceni. Ojcowie i córki. Premiera wiosną 2019 roku.

View this post on Instagram

Dzisiaj w tv pojawią się krótkie zapowiedzi serialu. To pierwsza z nich. #odwroceniojcowieicorki serial #seriale #polskamafia #kryminał #alfabetmafii #serialkryminalny #blacha #sikora #wataha #prokurator #produkcjafilmowa #showrunner #robertwięckiewicz #arturzmijewski #małgorzataforemniak #andrzejgrabowski #wojciechzielinski #andrzejzielinski #januszchabior #annadereszowska #odwroceni #bartoszgelner #marcelsabat #joannabalasz #elizarycembel #marekkalita #joannabalasz #tomaszschuchardt #bartekgelner #marcelsabat #mirosławzbrojewicz #odwroceniojcowieicorki #tvn

A post shared by Artur Kowalewski (@odwroceni_serial) on

Pierwsza część inspirowana była wojną gangów z lat 90. – pruszkowskiego z wołomińskim. Akcja rozgrywała się w Warszawie i kręciła wokół policjanta z CBŚ, Pawła Sikory i gangstera (pseudonim Blacha). Policjant chciał pozyskać przestępcę za policyjne źródło, natomiast on chciał skorumpować stróża prawa. Wydarzenia w drugim sezonie dzieją się kilkanaście lat później, kiedy to oboje nie utrzymują już ze sobą kontaktu, a członkowie gangu odsiedzieli co swoje. Sikora jest emerytowanym policjantem, a jego córka Lidka właśnie skończyła szkołę policyjną. Blacha z kolei stał się biznesmenem, wydał kilkanaście książek o mafii i zbija fortunę na swojej złej sławie, a jego córka Kasia skończyła prawo.

Wydawać by się mogło, że wszystko się ułożyło, jednak niespodziewanie nierozwiązane sprawy z przeszłości wracają do bohaterów. Dochodzi do serii brutalnych morderstw, które prowadzi Lidka, a mogą mieć one związek z przeszłości jej taty i Blachy. Dawni znajomi znów muszą współpracować, aby przeżyć, a co najważniejsze ochronić swoje dorosłe już dzieci.

View this post on Instagram

Sikora. #serial #seriale #polskamafia #kryminał #alfabetmafii #serialkryminalny #blacha #sikora #wataha #prokurator #produkcjafilmowa #showrunner #robertwięckiewicz #arturzmijewski #małgorzataforemniak #andrzejgrabowski #wojciechzielinski #andrzejzielinski #januszchabior #annadereszowska #odwroceni #bartoszgelner #marcelsabat #joannabalasz #elizarycembel #marekkalita #joannabalasz #tomaszschuchardt #bartekgelner #marcelsabat #miroslawzbrojewicz

A post shared by Artur Kowalewski (@odwroceni_serial) on

W serialu ponownie wystąpią m.in. Robert Więckiewicz, Artur Żmijewski, Małgorzata Foremniak, Tomasz Schuchardt, Anna Dereszowka, Wojciech Zieliński, Andrzej Grabowski i Olaf Lubaszenko. Do obsady dołączyli również aktorzy młodego pokolenia: Tomasz Ziętek, Bartosz Gelner i Bartosz Bielenia.

Reżyserem kontynuacji jest Michał Gazda, odpowiedzialny za pierwowzór oraz Jan Holoubek. Natomiast za pomysł i scenariusz odpowiadają Artur Kowalewski, Dariusz Suska i Wojciech Zimiński.

Źródło: tvn

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Słodkie Kłamstewka

Słodkie kłamstewka wracają ze swoim spin-offem. Mamy pierwsze zdjęcia!

Orville

The Orville – materiał zza kulis