w

Sprawdźcie daty premier i logotypy nowych seriali z uniwersum Marvela!

loki card 650x365
collider

Na minionym Comic Conie w San Diego panel poświęcony Marvelowi zdecydowanie dominował. Ujawniono daty premier i logotypy pięciu seriali z Marvelowskiego uniwersum, które zadebiutują na dopiero powstającej platformie Disney +.

Seriale Loki, WandaVision, What if…?, Hawkeye i Falcon & Winter Soldier należeć będą do 4. fazy uniwersum.

Loki zadebiutuje wiosną 2021 roku. W psotnego Boga ponownie wcieli się Tom Hiddleston. Serial skupi się na Lokim, jakiego poznaliśmy w filmie Avengers: Koniec gry. Dowiemy się, gdzie zniknął kradnąc Tesserackt. Serialowy Loki ma być złoczyńcą znanym nam z pierwszym filmów o Avengersach. Jego ostatnim wspomnieniem jest łomot jaki dostał od Hulka.

loki card 650x365
collider

WandaVision również pojawi się wiosną 2021 roku. Potwierdzono udział Elizabeth Olson i Paula Bettany, którzy ponownie wcielą się w tytułowe postacie. Co ciekawe w serialu ma pojawić się dorosła już Monica Rambeau, którą jako jedenastolatkę poznaliśmy w filmie Kapitan Marvel. W Rambeau wcieli się Teyonah Parris. Akcja serialu ma rozgrywać się w latach 50.

wanda 768x522
collider

What if…? to pierwszy animowany serial z uniwersum Marvela. Ma on zadebiutować latem 2021 roku. Głównym bohaterem ma być The Watcher, postać znana z serii komiksów What if…?. Należy on do rasy Utatu obserwującej cały wszechświat. Jemu właśnie przypadła do obserwacji przestrzeń z naszą planetą. Najprawdopodobniej The Watcher będzie narratorem historii, które ukażą nam alternatywne losy najważniejszych bohaterów uniwersum. Dowiemy co by się stało, gdyby w pewnych momentach podjęli oni inne decyzje. Głosu The Watcher użyczy Jeffrey Wright, a inni bohaterowie przemówią głosami aktorów, którzy odgrywali ich w pełnometrażowych filmach.

whatif 768x532
collider

Serial Hawkeye zadebiutuje jesienią 2021 roku. Jego fabuła skupi się na przygotowaniu przez Hawkeye swojej następczyni Kate Bishop. W tytułowego bohatera ponownie wcieli się Jeremy Renner.

hawkeye card 650x365
collider

Falcon & Winter Soldier na platformie pojawi się już w sierpniu 2020 roku i składać się będzie z 6. odcinków. Reżyserem serialu jest Karl Skogland. Fabuła serialu ukaże nam Sama Wilsona, który przywdzieje strój Kapitana Ameryki, tym samym spełniając życzenie Rogersa z ostatniej sceny filmu Avengers: Koniec gry. W Wilsona wcieli się Anthony Mackie, a w roli Bucky’ego Barnesa ponownie zobaczymy Sebastiana Stana.

falcon 768x501
collider

Źródło: collider

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

władca pierścieni

Władca Pierścieni – znamy pierwszego członka obsady!

wu assassins netflix images 3 600x400 150x150

Wu Assassins – zapowiedź nowego serialu fantasy od Netflixa!