Hanna – jest kolejny teaser produkcji!

}

Data: 31 stycznia 2019

a

Kategorie: Newsy

Z okazji nadchodzącego Super Bowl przygotowany został specjalny spot promujący nowy serial Amazona Hanna, będący remake thrillera z 2011 roku o tym samym tytule. Możecie obejrzeć go poniżej.

Wraz ze zwiastunem podana została informacja, iż pierwszy odcinek dostępny będzie do 24 h po zakończeniu Super Bowl. Obejrzeć go będą mogli tylko członkowie platformy Amazon Prime Video. Cały sezon pojawi się w marcu.

Hanna opowie historię 16-letniej dziewczyny, o sile i sprawności żołnierza, która stara się odkryć prawdę o sobie. Od małego jest wychowywana w fińskiej dziczy przez ojca będącego byłym agentem CIA. Wszystko to po to, aby mogła się stać zabójcą idealnym, bowiem ma ona jednego bardzo groźnego wroga, Marissę, agentkę CIA, która nie chce, aby niewygodne dla niej fakty z przeszłości wyszły na jaw. Pewnego dnia ojciec postanawia wystawić umiejętności córki na próbę i wysyła ją na pierwszą misję, na której Hanna stanie przed zdumiewającymi odkryciami dotyczącymi jej życia.

W tytułowej roli wystąpi Esme Creed-Miles. Jej ojca zagra Joel Kinnaman, matkę – Joanna Kulig, a w Marissę wcieli się Mireille Enos.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Hanna - Joanna Kulig w obsadzie serialu Amazona

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.