collider

Hanna – jest kolejny teaser produkcji!

Z okazji nadchodzącego Super Bowl przygotowany został specjalny spot promujący nowy serial Amazona Hanna, będący remake thrillera z 2011 roku o tym samym tytule. Możecie obejrzeć go poniżej.

Wraz ze zwiastunem podana została informacja, iż pierwszy odcinek dostępny będzie do 24 h po zakończeniu Super Bowl. Obejrzeć go będą mogli tylko członkowie platformy Amazon Prime Video. Cały sezon pojawi się w marcu.

Hanna opowie historię 16-letniej dziewczyny, o sile i sprawności żołnierza, która stara się odkryć prawdę o sobie. Od małego jest wychowywana w fińskiej dziczy przez ojca będącego byłym agentem CIA. Wszystko to po to, aby mogła się stać zabójcą idealnym, bowiem ma ona jednego bardzo groźnego wroga, Marissę, agentkę CIA, która nie chce, aby niewygodne dla niej fakty z przeszłości wyszły na jaw. Pewnego dnia ojciec postanawia wystawić umiejętności córki na próbę i wysyła ją na pierwszą misję, na której Hanna stanie przed zdumiewającymi odkryciami dotyczącymi jej życia.

W tytułowej roli wystąpi Esme Creed-Miles. Jej ojca zagra Joel Kinnaman, matkę – Joanna Kulig, a w Marissę wcieli się Mireille Enos.

Źródło: collider

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.