Guilty Party – zwiastun nowego serialu komediowego Paramount+

20 września 2021 | Newsy

Paramount+ wypuściło pierwszą zapowiedź serialu komediowego prowadzonego przez Kate Beckinsale noszącego tytuł Guilty Party.

Beckinsale wciela się w zdyskredytowaną dziennikarkę Beth, która aby wrócić do łask chwyta się historii młodej matki, w tej roli Jules Latimer, która skazana zostaje na dożywocie za okaleczenie i zamordowanie własnego męża.

Próbując odkrywać prawdę Beth znajduje się w potrzasku, borykając się z przemytnikami broni z Kolorado, pokoleniem żyjącym życiem mediów społecznościowych i własnymi problemami małżeńskimi spowodowanymi trudną przeszłością.

Premiera produkcji 14 października 2021 roku. W ten dzień zadebiutują dwa pierwsze odcinki serialu.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Alienista - premiera już 19 kwietnia! [materiały dodatkowe]

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram