Alienista – premiera już 19 kwietnia! [materiały dodatkowe]

}

Data: 12 kwietnia 2018

a

Kategorie: Newsy

Netflix opublikował kolejne materiały dodatkowe do serialu „Alienista”. Aktorzy i cżłonkowie ekipy serialu opowiadają w nim o kontrowersyjnych metodach analizy psychologicznej i kryminalistycznej, które na przełomie XIX i XX wieku zaczęła zdobywać zwolenników.

„Alienista” – premiera już 19 kwietnia w Netflixie!

Akcja „Alienisty” ma miejsce  w Nowym Jorku, gdzie  główny bohater, zwolennik nowej metody leczenia chorób psychicznych Laszlo Kreizler (Daniel Brühl ) ma za zadanie pomoc w schwytaniu seryjnego mordercy młodych chłopców.

Serial to pasjonująca zagadka kryminalna z przełomu wieków i wyjątkowa opowieść o narodzinach najpotężniejszego miasta świata, które nie cofnie się przed niczym, aby ukryć swoje najbardziej mroczne tajemnice.

„Alienista” – obsada

W „Alieniście”, Luke Evans gra Johna Moore’a, ilustratora jednej z nowojorskich gazet, zaś Dakota Fanning wciela się w rolę Sary Howard — ambitnej sekretarki, która ma plan zostać pierwszą śledczą w policji miejskiej. W serialu występują także Brian Geraghty jako komendant policji Theodore Roosevelt; Douglas Smith  i Matthew Shearjako bliźniacy Marcus i Lucius Isaaksonowie, którzy pomagają w rozwiązaniu straszliwej zagadki; Matt Lintz  jako Stevie, mały twardziel, a przy tym chłopiec na posyłki i szofer dr. Kreizlera; Robert Ray Wisdom  jako Cyrus, mężczyzna z mroczną przeszłością, którego Kreizler sprowadził na właściwe tory i zatrudnił w charakterze lokaja, a także Q’orianka Kilcher, niema służąca Kreizlera, z którym łączy ją wyjątkowa, milcząca więź.

A tutaj zapowiadane materiały!

 

ZOBACZ TEŻ  Będzie crossover American Horror Story!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Zienkiewicz

Lubi góry, mięso, whisky i siedzieć "na komputerze". Serialowo wierna klasykom sprzed lat (Chirurdzy <3), nowym tytułom daje maksymalnie kilkanaście minut szans, jeśli nie ma chemii, porzuca je.