w

Grzesznica sezon 3. – zobaczcie zwiastun!

the sinner season 3 trailer
comingsoon

Grzesznica to serial kryminalny od USA Network. W przyszłym roku zadebiutuje jego trzeci sezon, a już teraz możecie zerknąć na poniższą zapowiedź.

Jest to produkcja antologiczna, którą łączy jedynie postać detektywa Harry’ego Ambrose badającego poszczególne zbrodnie. Każdy sezon ukazuje inną z nich. W pierwszym poznaliśmy kobietę, która w publicznym miejscu niespodziewanie zadała śmiertelny cios nożem nieznajomemu chłopakowi. Nie umiała ona wytłumaczyć motywów swojego postępowania. Drugi sezon skupił się na podwójnym morderstwie, którego sprawcą okazał się 13-letni chłopiec. Sezon trzeci z kolei ukaże nam dochodzenie w sprawie tragicznego wypadku samochodowego. Ambrose odkryje ukrytą zbrodnie. Śledztwo w tej sprawie doprowadzi go do jednego z najniebezpieczniejszych przypadków w jego karierze.

W głównej roli ponownie Bill Pullman. Partnerować mu będą m.in. Matt Bomer, Chris Messina i Eddie Martinez.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dickinson e1568997479136

Dickinson – kobieta wyprzedzająca swój czas na nowym zwiastunie od Apple TV+!

5f8435a12b9ccac62eb7bf16d760821f

Żmijowisko – Canal + prezentuje oficjalny zwiastun!