Nowy smak wiśni – pełna zapowiedź limitowanej produkcji Netflixa

}

Data: 2 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Platforma Netflix prezentuje pełny zwiastun miniserialu Nowy smak wiśni (z ang. Brand New Charry Flavor), którego fabuła opiera się na powieści Todda Grimsona. W głównej roli występuje Rosa Salazar.

Jak zapowiada streamer nie będzie to kolejny sztampowy serial o zemście. Akcja rozgrywa się na początku lat 90. XX wieku. Salazar wciela się w ambitną reżyserkę, która jedzie do Hollywood, aby nakręcić film. Tam trafia jednak do świata halucynacji pełnego seksu, magii, zemsty i… małych kotków. Aby ujść z życiem z tego cyrku, w jaki wpadła, będzie musiała odkryć kilka sekretów ze swojej przeszłości.

Za serial odpowiadają Nick Antosca i Lenore Zion. W obsadzie znajdują się także Catherine Keener, Eric Lange, Jeff Ward i Manny Jacinto.

Premiera miniserialu Nowy smak wiśni już 13 sierpnia 2021 roku.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Powstanie serial o Conanie Barbarzyńcy

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.