Grudzień na HBO, HBO 2 i HBO 3

}

Data: 1 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Zobaczcie co w kolejnych tygodniach poleca na swoich stacjach HBO. Fani serialu Doom Patrol doczekają się trzeciego sezonu przygód nietypowych superbohaterów. Swoją premierę mieć będzie także bardzo ciekawy serial Na wodach północy.

Oto dokładna lista premier i kontynuacji:

 • Na wodach północy, odc. 1 i 2 – Patrick Sumner chce uciec przed swoją przeszłością i wyrusza w niebezpieczną podróż do Arktyki, podczas której jego ścieżki skrzyżują się z brutalnym harpunnikiem (premiera dwóch pierwszych odcinków 3 grudnia, kolejne w piątki, HBO).
 • Doom Patrol III, odc. 1 – trzeci sezon czerpiącego garściami z komiksów serialu przedstawiającego perypetie nietypowej grupy superbohaterów – Doom Patrol (premiera pierwszego odcinka 7 grudnia, kolejne we wtorki, HBO).
 • Czas, odc. 1  – więzień, którego trawi poczucie winy i oficer stojący przed niemożliwym wyborem. Historia o karze i zasadach z Seanem Beanem i Stephenem Grahamem w rolach głównych (premiera pierwszego odcinka 14 grudnia, kolejne we wtorki, HBO).
 • Barbershop IV, odc. 1-3 – we współpracy z LeBronem Jamesem oraz Maverickiem Carterem HBO prezentuje szczere rozmowy ze sławami ze świata sportu i rozrywki w kameralnej atmosferze barbershopu (premiera trzech pierwszych odcinków 15 grudnia, kolejne w środy, HBO3).
 • Sport równych szans, odc. 1-4 – serial dokumentalny analizujący, w jaki sposób warta miliardy branża sportowa przez lata nie doceniała swoich najcenniejszych przedstawicieli, upolityczniała inicjatywy młodzieżowe i tłumiła głosy sportowców – zwłaszcza czarnoskórych (premiera 30 grudnia, HBO).
 • Pohamuj entuzjazm XI – jedenasty sezon wielokrotnie nagradzanego serialu HBO, którego bohaterem jest neurotyczny milioner i producent telewizyjny – Larry David (kontynuacja, HBO).
 • Co robimy w ukryciu III  – serial przedstawia codzienne (a raczej nocne) życie wampirów, które znają się od setek lat. W trzecim sezonie wampiry zdobywają większą władzę, a na ich drodze staje ten, od którego wszyscy pochodzą (premiera finałowego odcinka 3 grudnia, HBO3).
 • Brytania III  – trzeci sezon widowiskowego serialu historycznego, opowiadającego o próbach zdobycia przez Rzymian terenów należących do dzisiejszej Wielkiej Brytanii (premiera finałowego odcinka 7 grudnia, HBO).
 • Dystopia – Tess towarzyszy swojemu chłopakowi w opuszczonej fabryce w głębi szwedzkiego lasu, gdzie on i grupa jego przyjaciół organizuje największe w Skandynawii wydarzenie larpowe. To, co zaczyna się jako niewinna gra, szybko staje się walką o przetrwanie (premiera finałowego odcinka 8 grudnia, HBO3).
 • Roswell, w Nowym Meksyku III  – trzeci sezon serialu inspirowanego cyklem powieści „Roswell: W kręgu tajemnic” autorstwa Melindy Metz (premiera finałowego odcinka 8 grudnia, HBO3).
 • Słowo na L: Generacja Q II – drugi sezon kontynuacji kultowego serialu Słowo na L o nieheteroseksualnych kobietach (premiera finałowego odcinka 9 grudnia, HBO3).
 • Sukcesja III – trzeci sezon serialu HBO o władzy, polityce, pieniądzach i walce o wpływy. Produkcja przedstawia historię amerykańskiej rodziny kontrolującej Waystar Royco, jedną z największych korporacji mediowych na świecie (premiera finałowego odcinka 13 grudnia, HBO).
 • Axios IV – czwarty sezon serialu dokumentalnego HBO oraz pochodzącej ze świata nowych mediów firmy Axios, który pomaga widzom lepiej zrozumieć trendy kształtujące współczesną Amerykę i świat (premiera finałowego odcinka 16 grudnia, HBO).
 • Work In Progress II – serial komediowy opowiadający o zmagającej się z przeciwnościami losu starzejącej się lesbijce. W drugim sezonie kobieta musi odnaleźć się po zakończonym związku (premiera finałowego odcinka 17 grudnia, HBO3).
 • We’re Here II  – drugi sezon serialu HBO prezentującego rekrutację mieszkańców małych amerykańskich miasteczek do udziału w wyjątkowych jednorazowych drag queen show. W każdym odcinku uznane drag queens inspirują i uczą jak wyjść poza swoją strefę komfortu (premiera finałowego odcinka 18 grudnia, HBO3).
 • Stargirl II  – drugi sezon serialu DC o superbohaterach tym razem w nastoletnim wydaniu (premiera finałowego odcinka 19 grudnia, HBO3).
 • Niepewne V – piąty sezon stworzonego przez Issę Rae i Larry’ego Wilmore’a serialu HBO, który opowiada o zmaganiach z życiem niepewnej siebie, młodej Afroamerykanki (premiera finałowego odcinka 27 grudnia, HBO).
ZOBACZ TEŻ  Grudzień w HBO GO

Źródło: informacja prasowa

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.